Originalus Zte GPON OLT Klasė C++ SFP Moduliai

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1000 Prekės

€24.31

Originalus Zte GPON OLT Klasė C++ SFP Moduliai

Žymos: zte gpon olt, gpon olt, zte gpon, Pigūs zte gpon olt, Aukštos Kokybės gpon olt, Kinija zte gpon Tiekėjų
Pakuotės Dydis 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)
Pakuotės Svoris 0.5kg (1.10lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Sąlyga Naujas ir originalus
Bangos ilgis Tx1490nm/ Rx1310nm
Garantija Vienerių metų
Suderinamas Alcatel, FIBERHOME, ZTE
Pasiekti 20km
Prekės Pavadinimas WANSHUOELECTRONICEQUIPMENT
Jungtis Simplex SC
Modelio Numeris GPON SFP C++
Pavadinimas ZTE

Parašyti atsiliepimą

Originalus Zte GPON OLT Klasė C++ SFP Moduliai

Originalus Zte GPON OLT Klasė C++ SFP Moduliai

2 Atsiliepimai
€4.04

Pavadinimas: plastikiniai nešiojamasis kompiuteris Medžiaga: plastikas Techniniai duomenys: 5.5*4.4*0.2 cm 1:12 Įpakavimas: plastikinis maišelis Pritaikymo rekomendacijos: 1/12 1/6 lėlės namą ar lėlės Sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje! Mes esame Pasaulio didmenininkas

0 Atsiliepimai
€26.82

PASTABA:PASTABA: Apie dydis: Visų dydžių Kinų dydis(KN dydis),kuris yra 1 arba 2 dydis yra mažesnis nei Europoje dydis.Dydžio diagramos, gali būti 2-4cm skiriasi dėl įvairių rankinis matavimo metodus,buvo geriau rinktis didesnį, jei ne tikrai. Arba,siūlyti savo ūgį ir svorį, klientų aptarnavimo,kurio

0 Atsiliepimai
€0.93

Specifikacijos: Įgūdžių Lygis: Pradedantiesiems Kodas: C Garso skylė: nėra nendrių, unikalus garso struktūros Medžiaga: ABS Dervos Spalva: Rožinė/Raudona/Mėlyna/Balta/Geltona Ilgis: 30 cm Savybės: Gražus, elegantiškas, melodingo išvaizda Subtilus sopranas diktofonas su 8-hole vokietijos grojimas Labai

1 Atsiliepimai
€29.58

USD 45.50 /kieme USD 35.50 /kieme USD 32.50 /kieme USD 39.90 /kieme USD 25.90 /kieme USD 35.90 /kieme USD 25.90 /kieme USD 35.90-65.90 /kiemas Kaina: Kaina už 1yard.1 statykla=130cm pločio*91cm ilgis jei perkate daugiau nei 1 kieme,ji papratimas būti sumažinti. iš vieno gabalo ilgiausiai yra

Panašūs produktai