Originalus Zte GPON OLT Klasė C++ SFP Moduliai

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1000 Prekės

€24.31

Originalus Zte GPON OLT Klasė C++ SFP Moduliai

Žymos: zte gpon olt, gpon olt, zte gpon, Pigūs zte gpon olt, Aukštos Kokybės gpon olt, Kinija zte gpon Tiekėjų
Pakuotės Dydis 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)
Pakuotės Svoris 0.5kg (1.10lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Sąlyga Naujas ir originalus
Bangos ilgis Tx1490nm/ Rx1310nm
Garantija Vienerių metų
Suderinamas Alcatel, FIBERHOME, ZTE
Pasiekti 20km
Prekės Pavadinimas WANSHUOELECTRONICEQUIPMENT
Jungtis Simplex SC
Modelio Numeris GPON SFP C++
Pavadinimas ZTE

Parašyti atsiliepimą

Originalus Zte GPON OLT Klasė C++ SFP Moduliai

Originalus Zte GPON OLT Klasė C++ SFP Moduliai

0 Atsiliepimai
€4.61

Gamintojas: LZX Medžiaga: Varis&Kubinis Cirkonis Svoris: 8g Dydis: 55*17mm, Padengtą: Baltos Aukso spalvos Įpakavimas: popierinė kortelė, ir Opp krepšys

0 Atsiliepimai
€1.84

Metalo Veidrodėlis Netikrus Nagus Mados Auksas Netikras Nagų Visiškai Padengti Akrilo Nagų Patarimų PASIDARYK pats Nagų Salonas Produktai Fuax Ongles Skysti Klijai NĖRA įtrauktos Aprašymas : 100% brand new!!! Tinka naudoti biuro šalis, Skyrimo , prekybos rodyti :) Lengva

0 Atsiliepimai
€202.59

Mes Sutelkti dėmesį į ICs,diodus,tranzistorius,rezistorius,kondensatorius,IGBT modulis,kristalų laikrodžių osciliatoriai,relės ir visokių elektronų komponentą Kaip Elektroninių Ekspertas.pls susisiekti usanytime, jei jūs turite kai kurie tyrimą mūsų produktų . Kliento pastabos: 1.Aukščiausios

Panašūs produktai